MİSYONUMUZ

Ülkemizin kalkınma hedefleri doğrultusunda ihracatın arttırılmasına, ekonomimizin büyümesine ve gelişmesine katkı sağlamak başlıca görevlerimiz arasındadır.

VERA, dış ticaret firmaları için karmaşık olan gümrük işlemlerini sorun olmaktan çıkartarak kanunlar çerçevesinde yol göstererek pratik çözümler üretmektedir. Bununla birlikte müşterileriyle birlikte çalışarak müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmetler sunmaktadır. İşletmelerin iş ortağı olmak hedefi ile yola çıkan VERA, bu doğrultuda hizmet verdiği müşterilerine maliyet ve zaman avantajları sağlayarak onları en üst seviyelere çıkarmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Türkiye’de pek çok sektörde olduğu gibi gümrüklerde de teknoloji kullanımı artmaktadır. Dijital dönüşüm sürecine uyum sağlamakta şirketler için önem arz etmektedir.

VERA; dijitalleşmeye önem vermekte ve bu doğrultuda yatırımlar yapmaktadır.

Gümrük müşavirliği alanında uzman ve nitelikli ekipleriyle değişik sektörlerdeki müşterilerine hizmet veren VERA, kendini gelişen ve dijitalleşen dünya koşullarına göre sürekli yenileyerek her geçen gün güçlenmekte ve müşteri portföyünü arttırmaktadır.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?